Pārtikas ražotāji tiek aicināti piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumā

Publicēts 25.01.2019

Nodibinājums “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) aicina pārtikas ražošanas nozarē strādājošos uzņēmējus šī gada 9. februārī piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumā. Plānots apmeklēt Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģiju fakultātes studiju un zinātnes centru (Jelgava), kur par pircējam pievilcīgu pārtikas produktu iepakojumu veidošanu zināšanās balstītā uzņēmējdarbībā stāstīs Sandra Muižniece-Brasova, LLU PTF Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļas vadītāja. Vēlāk paredzēts viesoties uzņēmumā SIA “Zekants” (Jelgavas novads, Jaunsvirlaukas pagasts), kur varēs ne tikai noklausīties kraukšķīgo uzkodu “Pupuchi” produkta stāstu: “No cūku pupas kabatā līdz vērdiņam makā”, bet arī degustēt veselīgās pupu uzkodas un pēc vēlēšanās arī iegādāties “Pupuchi” produkciju.

Tā kā plānotā pasākuma norise paredzēta laikā, kad Jelgavā notiks 21. starptautiskais Ledus skulptūru festivāls, tad pēc pieredzes apmaiņas pasākuma, dodoties mājupceļā, tiks piedāvāta iespēja apmeklēt arī šo Baltijas mērogā vērienīgo ziemas aktivitāti.

Lai gūtu plašāku informāciju un pieteiktos pieredzes apmaiņas pasākumam, zvanīt uz tālruni 26543286 nodibinājuma LEARN izpilddirektorei Dainai Butlerei vai rakstīt uz e-pastu: learn@rezeknesnovads.lv.

Nodibinājuma LEARN izpilddirektore Daina Butlere

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0