Pagarināts LEARN projektu konkursa pieteikumu izskatīšanas termiņš

Publicēts 15.04.2016

Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” organizētā projektu konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” izvērtēšana tiek pagarināta līdz 29. aprīlim. Šogad projekta pieteikumus kopumā iesnieguši 27 pretendenti, pieprasot finansējumu uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai Rēzeknes novadā dažādās nozarēs, tostarp tūrismā, ražošanā un pakalpojuma sniegšanā u.c. Tā kā projektu pieteikumi aptver tik plašu nozaru un specifikas spektru, izvērtēšanas komisijai to izskatīšanai ir nepieciešams papildus laiks.

 

Ilze Kiščenko,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante
mob. +371 26516242

learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0