Nekustamā īpašuma nodokļu apmaksu par Rēzeknes novada pašvaldībā esošiem īpašumiem turpmāk varēs veikt arī “Maxima” veikalos

Publicēts 06.03.2020

Izvēršot pircējiem ērtu un pieejamu norēķinu pakalpojumu klāstu, mazumtirdzniecības tīkls “Maxima Latvija“ ieviesis nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas iespējas „Maxima“ veikalu kasēs.

Sākot ar 5. martu, “Maxima” veikalos pircēji var veikt Nekustamā īpašuma nodokļu apmaksu par Rēzeknes novada pašvaldībā esošiem īpašumiem. To var veikt “Maxima” veikalu kasēs, uzrādot maksājuma paziņojumu ar svītrkodu. Norēķinus iespējams veikt ar bankas karti vai skaidrā naudā.

“Veikali aizvien vairāk maina formu un no vietas, kur iegādāties ģimenei ikdienā nepieciešamos pārtikas produktus un mājas preces, kļūst par kompleksiem pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot visu ikdienas saimniecībai nepieciešamo vienuviet un tuvu mājām. “Maxima” veikalu tīkls ir visplašākais Latvijā un attiecīgi – iedzīvotājiem pieejamākais. Mūsu novērojumi liecina, ka veikalu apmeklējums aizvien biežāk tiek apvienots ar sadzīves pakalpojumu rēķinu apmaksu. Tādēļ esam izvērsuši iedzīvotājiem pieejamās rēķinu apmaksas iespējas “Maxima” veikalu tīklā, pievienojot nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu,” saka “Maxima Latvija” korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Informācija medijiem:

Jānis Beseris

SIA “Maxima Latvija” korporatīvo attiecību departamenta direktors

Tālr.: 29666603

e-pasts: janis.beseris@maxima.lv

www.maxima.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0