Mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam” notiks 21. aprīlī

Publicēts 18.04.2016

21. aprīlī Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē laikā no plkst. 10-13 notiks ikmēneša vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam”. Piedāvājumā būs svaigi sīpolloki, dažāda veida garšvielas. Iestājoties siltākajam laikam, ir atsākusies grila sezona, tāpēc piedāvājumā būs garšvielas tieši gaļas marinēšanai. Būs arī piena produkti no z/s Ceļtekas un LPKS Viļāni, gaļas produkti no z/s Mētras, z/s Zvejnieki kūpinātas zivis, sātīgā Ainas Eriņas ceptā maize. Saldos kārumus piedāvās konditores Aiga Zute un Baiba no z/s Bukši Gaigalavas pagastā. Savukārt ar saviem rokdarbiem piedalīsies Anna Svikša, Guna Igavena un Ruta Rancāne.

Lauku labumu tirdziņš Rēzeknes novada pašvaldībā, vietējo zemnieku, mājražotāju un amatnieku atbalstam, notiek jau divus gadus un ir kļuvis par labu tradīciju, kas iecienīta gan pircēju, gan pārdevēju vidū.

Nāciet paši un aiciniet līdzi arī citus!

Ilze Kiščenko,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante

mob. +371 26516242

learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0