Lūznavas muižas apbūve ar parku

Publicēts 08.05.2015

Adrese: Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pagasts
Tālrunis: muižas pārvaldniece: +371 29390701;
Ekskursiju un aktivitāšu pieteikšana, Tūrisma informācijas centrs: +371 28686863; +371 63161616 (stacionārais tel.)
E-pasts: muiza@luznava.lv; tic@rezeknesnovads.lv
www.luznavasmuiza.lv
Darba laiks:  No 1. maija līdz 30. septembrim: no otrdienas līdz svētdienai katru dienu 10.00–18.00;
No 1. oktobra līdz 30. aprīlim: no otrdienas līdz svētdienai katru dienu 9.00–16.00;
(pirmdiena: slēgts)

Īss apraksts: Koncerti, izstādes, ekskursijas, radošās darbnīcas, meistarklases, izzinošas spēles, suvenīru iegāde, naktsmītnes, privāti pasākumi, fotosesijas, ēdināšanas pakalpojums pēc iepriekšēja pieteikuma.

Latgales jūgendstila pērle. 20. gadsimta sākumā celta kā vieta mākslai un mūzikai. Piedzīvojusi vēsturiskās pārmaiņas, kļūstot par kurlmēmo bērnu skolu, kara štābu, tehnikumu, sovhoza kantori, pagasta pārvaldi, atkal skolu un bibliotēku. 2015. gadā atdzimusi no jauna, lai iedvesmotu un kļūtu par īsto vietu, kurā mīt MŪZA, tā ir vieta kur lido visi – radošas idejas un ieceres, mūzikas skaņas un dzejas vārdi.

Ekskursijas. Muižas, muižas ekspozīciju un izstāžu, kapelas, parka individuāls un grupu apmeklējums. Grupām, ja nepieciešams gids – stāstnieks, iepriekš jāpiesakās. Ekskursijas ilgums ar gidu ~1–1,5 h, grupā ne vairāk kā 40 personas.

Radošās darbnīcas: Grafikas darbnīca – stāstījums, suvenīru veidošana ar jūgendstila ornamentiem linogriezuma tehnikā. Loka šaušana mērķī. Izzinoša vides spēle “Muižas sikspārņa Mūža misija” – muižas parka objektu iepazīšana spēles gaitā.

Kadriļu un danču meistarklase skolēnu un pieaugušo grupām: Horeogrāfes Ingas Žirgules vadībā ar kadriļu deju grupas dalībnieku atbalstu un muzikanta autentiskas spēles pavadījumā Lūznavas muižas apmeklētāji var iemēģināt deju soli tradicionālajos dančos un kadriļās, kas tika dejotas 19. un 20 gs. mijā muižas saviesīgajos pasākumos un ciema zaļumballēs. Nodarbības ilgums 40 minūtes.

Aktuālā fotogalerija: Lūznavas muižas jaunradīšanas pasākumi. Septembris.

http://www.luznavasmuiza.lv/jaunumi/params/post/818761/luznava-viesojas-tv3-zinas 

Luznavas_muiza_ANNOloga_rokturis_luznavas_muiza Luznavs_muiza_durvju_rokturis    Kamīnzāle Kapela Pagrabstāvs_1 Pagrabstāvs_3DSC_0240 Sarkanā_zāle Sofijas_rezidenceFelicijas_rezidenceMarijas_rezidence Zilā_zāle     DSC_0244DSC_0253DSC_1259DSC_0351 Luznava_Madonna (1224 x 1632)Kulturys_šķiuņs_3 Kultyris_šķiuņs_9Vides_objekts_parkā_Metāla_ābele

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0