Lielākais darba devējs

Publicēts 18.03.2019

Uzņēmums “VEREMS” RSEZ SIA ir AS „Latvijas Finieris” meitas komercsabiedrība. Uzņēmums specializējas mežizstrādē, kokapstrādē, kokmateriālu iepirkšanā un vairumtirdzniecībā. “VEREMS” RSEZ SIA tika izveidots 1996. gadā kā finierkluču iepirkšanas punkts Rēzeknē. Uzņēmums kopš 2007. gada nodarbojas ar lielformāta bērza saplākšņu ražošanu, ko eksportē ne vien Eiropas Savienības valstīm, bet arī Japānu un ASV.

2018. gadā uzņēmumā “VEREMS” RSEZ SIA strādāja 345 darbinieki, un tas ir lielākais darba devējs Rēzeknes novada iedzīvotājiem. Pērn izveidotas ari 13 jaunas darba vietas.

Uzņēmums 2018. gadā veicis lielākās valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas novadā – vienu miljonu 744 tūkstošus 750 eiro.
verems1 verems RSEZ_SIA_Verems

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0