Lauku labumu un amatnieku darinājumu tirdziņš jau 11. septembrī

Publicēts 06.09.2015

learnŠī gada 11.septembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 13:00 Rēzeknes novada pašvaldības ēkas iekšpagalmā, Atbrīvošanas alejā 95C, Rēzeknē, blakus veikalam „Zaļais”, notiks tradicionālais lauku labumu un amatnieku darinājumu tirdziņš.

Šeit varēsiet rast un iegādāties plašu klāstu tieši tirgum gatavotu pārtikas produktu un amatnieku produkciju, tajā skaitā, vietējos augļus un dārzeņus, kārdinošus gaļas izstrādājumus, veselīgās paipalu olas, dažādu ziedu medu, svaigu, pašceptu maizi, konditorejas izstrādājumus, žāvētas zivis, ar mīlestību un radošumu pagatavotu sieru un citus piena produktus, pikantus un krāsainus garšaugu maisījumus, rokdarbus, smaržīgas ziepes, keramiku, un citus roku darinājumus.

Piedalīties tirdziņā aicināti Rēzeknes novada ražotāji, mājražotāji un amatnieki. Interesenti, kas vēl vēlētos pieteikties, lūdzam zvanīt nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākajai konsultantei Inesei Smirnovai – 26333259.

Nepaej garām! Lutināsim sevi ar svaigu, veselīgu, vietēji audzētu un ražotu pārtiku un amatnieku darinājumiem!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0