Lauku labumu tirdziņš – Visu Mīlētāju dienai

Publicēts 10.02.2015

13. februārī, plkst. 10:00, Rēzeknes novada pašvaldības ēkas foajē, Atbrīvošanas alejā 95 A, pirkt un pārdot gribētājus atkal aicina tradicionālais lauku labumu tirdziņš “Izvēlies novadā ražoto!”. Tirdziņu rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību, lai atbalstītu vietējos zemniekus, mājražotājus, amatniekus.

Piedalīties tirdziņā tiek aicināti Rēzeknes novada ražotāji, mājražotāji un amatnieki. Interesentus lūdzam pieteikties, zvanot uz Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļu – 64625254, vai Nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākajai konsultantei Dainai Butlerei – 26543286.

Šoreiz tirdziņš notiek tieši pirms sv. Valentīna dienas — Visu Mīlētāju dienas, tāpēc aicinām pārdevējus padomāt par piemērotu tirdzniecības vietas noformējumu. Savukārt pircējiem der atcerēties, ka viena no iespējām, kā mīlēt un lutināt sevi un savus mīļos, ir veselīga, bioloģiski audzēta pārtika mūsu galdā!

Tirdziņa dalībnieki

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0