Lauku labumu tirdziņa tradīcija turpināsies arī 2015. gadā

Publicēts 23.01.2015
Foto: Eduards Medvedevs

Arī šogad turpināsies iepriekšējā gadā Rēzeknes novadā kopīgi ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru aizsāktā tradīcija – ik mēnesi rīkot  lauku labumu tirdziņu „Izvēlies novadā ražoto!”, lai atbalstītu vietējos zemniekus, mājražotājus, amatniekus. Šis pasākums guvis popularitāti un atsaucību gan starp ražotājiem, gan arī starp pircējiem. Nākamais tirdziņš notiks jau 30. janvārī,  plkst.10:00, Rēzeknes novada pašvaldības ēkā.

Piedalīties tirdziņā tiek aicināti Rēzeknes novada ražotāji, mājražotāji un amatnieki. Interesentus lūdzam pieteikties, zvanot uz Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļu – 64625254, vai Nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākajai konsultantei Dainai Butlerei – 26543286.

 

Dalībnieku saraksts

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0