Latgales uzņēmīgos ļaudis aicina uz sadarbību

Publicēts 01.04.2016

Preiļu lielveikals “Ūga” aicina uz sadarbību Latgales mājražotājus, amatniekus, uzņēmējus, saimniekus, tūrisma pakalpojumu sniedzējus un visus līdzdarboties gribētājus!

Mēs piedāvājam Jums būt daļai no jaunās idejas, kas dos iespēju vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem iegādāties Latgalē ražotas un izlolotas preces, jaunus un tradicionālus pārtikas produktus no vietējiem zemniekiem, saņemt aizraujošu un izsmeļošu tūrisma informāciju par tuvāku un tālāku kolorīto un atvērto Latgali.

Mēs atveram mūsdienīgu un interaktīvu Latgales identitātes veikalu 2016. gada vasaras sezonā.

Mēs kopā veidosim rītdienas produktus un pilnveidosimies Ūgas Akadēmijā.

Mēs aicinām iesniegt aizpildītu pieteikuma anketu un pievienot fotogrāfijas u.c. materiālus, kas apliecina produkta spēku, ideju, individualitāti, Latgalisko kolorītu, nacionālo šarmu, unikalitāti, ja tāda ir, idejas un produkta spēju konkurēt uz e-pastu aicinajums@uuga.lv līdz 22.04.2016.

Pieteikuma anketa atrodama www.uuga.lv un Ūgas facebook lapā, kā arī šeit.

Ūga ir soldona i skuoba. Saimnieku lolota Latgales sirsnība, viesmīlība, radošu ideju un iespēju vieta. Ūga nav tikai tirdzniecības centrs Preiļos, Ūga ir dzīvesveids.

 

Sīkāka informācija: 
Ingūna Zīmele
inguna@uuga.lv 
29484433

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0