Latgales tūrisma piedāvājums prezentēts tūrisma izstādē Polijā

Publicēts 26.04.2016

No 22. līdz 24. aprīlim Polijas galvaspilsētā Varšavā notika ikgadējā tūrisma izstāde „Lato 2016”, kurā arī šogad tika prezentēts Latgales reģiona tūrisma piedāvājums. Latgales reģiona dalību izstādē nodrošināja Latgales Reģiona attīstības aģentūra un Latgales plānošanas reģions ar Latgales pašvaldību un reģiona Tūrisma informācijas centru atbalstu.

Trīs dienu laikā izstādes apmeklētājiem tika sniegta iespēja iepazīt Latgales reģiona tūrisma piedāvājumu, kultūrvēsturisko mantojumu, uzzināt par aktīvā tūrisma iespējām un amatniecības tradīcijām. Izstādes un Latgales stenda apmeklētāji galvenokārt interesējās par Latgales kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī par aktīvā un dabas tūrisma iespējām.

„Saskaņā ar statistikas datiem, tūristi no Polijas Latgali apmeklē diezgan lielā daudzumā,” atzīmē Latgales Reģiona attīstības aģentūras direktors Māris Bozovičs. „Mēs varam ieinteresēt poļus gan ar mūsu dabu, gan ar tradīcijām, gan arī mūsu vēsturi.”

Latgales reģiona stendu izstādē atzinīgi novērtēja arī Latvijas Republikas vēstnieks Polijā Ilgvars Kļava, atzīmējot, ka Latvijai ir svarīgs katrs tūrists, un Polijas tirgum ir ļoti liels potenciāls.

 

Edgars Kluss

edgars.kluss@latgale.lv
+371 26541180

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0