Koprades diena: Reciklēts (Rēzeknē)

Publicēts 26.02.2018

Dažkārt uzņēmējdarbība var būt diezgan vientuļš process, tāpēc ir lieliski, ja ir kāds, ar ko dalīties – telpās, idejās, pusdienās. 9. martā visas dienas garumā nāc Koprades dienu LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā, lai uzzinātu, kā tas ir: strādāt un būt kopradē, dalīt darba vietu, kopīgi pusdienot, dalīties ar savu pieredzi, zināšanām, idejām un vienkārši būt kopā ar interesantiem cilvēkiem.

Koprades dienu: Reciklēts (Rēzeknē) rīko Rēzeknes biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra),  LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora telpās,  Baznīcas ielā 19, Rēzeknē.

Šajā reizē KOPRADES DIENAS ietvaros piedāvājam domāt un runāt par uzņēmējdarbības un sabiedrības ilgtspēju un atbildību pret apkārtējo vidi – tendencēm Ziemeļvalstīs, reciklētu modi un vides izglītību, kā arī pārbaudīt savas zināšanas par atkritumu pārstrādi izglītojošās vides spēlēs.

Sarunā piedalās:

  • Maija Kāle – Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā padomniece
  • Velga Krukovska – ekoloģiskās modes māksliniece, konceptzīmola Velgacode radītāja
  • Edīte Čepule – SIA ALAAS sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijas jomā
  • Jurijs Petkevičs – SIA ALAAS izpilddirektors

Programma 

Semināra darba valoda – latviešu. Dalība bez maksas. Pieteikšanās līdz 8. martam.

 

Kontaktinformācija:
Evija Piebalga, projektu vadītāja,
Rēzeknes biznesa inkubators, Biznesa inkubatoru departaments,
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra,
Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV- 4601, Latvija
Tālrunis: +371 62401095
E-pasts: evija.piebalga@liaa.gov.lv (link sends e-mail)

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0