Kafijas Grauzdētava “KUUP”

Publicēts 28.11.2019

Adrese: Viraudas iela 5, Lendži, Lendžu pagasts
Telefons: +371 2 8760376
E-pasts: info@kuup.lv
Mājas lapa: www.kuup.lv

Īss apraksts: Latgale ir patiesa, sirsnīga un silta. KUUP kafija ir silta – mēs esam mazi, bet patiesi, un no sirds gatavojam labu kafiju patiesiem cilvēkiem. Mums rūp cilvēki, un cilvēki dzer kafiju. Mums rūp, kādu kafiju dzer cilvēki. Mēs esam par draugiem. Kafijas cienītājs ir draugs. Draugs tiek pie kafijas – kafejnīcā, braucot ar auto, mājās – kafija ir blakus dažādos notikumos.

Kafijas grauzdētavas KUUP apmeklējums ietver: 

  • Latgales kafijas stāstu – kā kafija pupiņas no kafijas audzētājvalstīm atceļo līdz Latgalei, kas ir “specialty” kafija, kā notiek kafijas grauzdēšana;
  • kafijas grauzdēšanas procesa demonstrējumu;
  • kafijas degustāciju – iespēja degustēt sev tīkamus svaigi grauzdētas kafijas dzērienus no dažādām valstīm;
  • iespēju iegādāties Latgales kafiju – BRAZILEJIS NAKTS, KOLUMBEJIS FLIRTS, JEZUPA ETIOPEJIS SAPYNS

Grauzdētavas apmeklējumi tiek organizēti cilvēku grupām no 5 līdz 25 cilvēki. Aicināti visi interesenti. Esam draudzīgi arī bērniem – kamēr vecāki malkos kafiju, bērnus cienāsim ar piena kokteiļiem un šokolādes dzērieniem. Grauzdētavas apmeklējuma ilgums no 1,5-2h. Apmeklējuma cena 10 Eiro (ar PVN) no personas.

Runājam latviešu, krievu un angļu valodā. Protams arī latgaliski!

Mēs vienmēr esam pazinuši labu kafiju. Pietiek meklēt, esam priecīgi tajā ar jums dalīties! NĀC CIEMOS!

K-63KUUP kafija 3foto Dagnija Bernāne KUUP kafija1 foto Jānis Savickis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0