Īpašās lauku labumu ceturtdienas veikalā „Zaļais”

Publicēts 21.11.2017

Valsts svētku noskaņās sestdien, 18.novembrī, aizvadīta „Mazā biznesa diena” veikaliņā „Zaļais”, kur degustēšanai un pirkšanai tika piedāvāti dažādi vietējo mājražotāju gardumi, kā arī amatnieku darinājumi. Veikala „Zaļais” īpašniece Iveta Ieva Aleksāne ir gandarīta par vietējo uzņēmēju atsaucību un vēlmi sadarboties.

Ņemot vērā to, ka iecienītais tirdziņš „Lobs Lobam” kopš šī gada septembra pārsvarā notiek Rēzeknes novada teritorijā, pilsētas iedzīvotājiem nu vairs nav tik ērti iepirkt lauku labumus no vietējām saimniecībām, bet pieprasījums pēc labām lietām taču pastāv vienmēr. Tiesa gan vietēji ražotos pārtikas produktus jau vairāk kā trīs gadus iknedēļu var pasūtīt un iegādāties „tiešās pirkšanas pulciņā”, bet tomēr daudzi cilvēki pirms izdarīt pirkumu vēlas to vizuāli novērtēt, sajust aromātu un tikai tad izvēlēties sev tīkamāko. Tāpēc turpmāk veikala „Zaļais” telpās (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95C, pretī Latgales Kultūrvēstures muzejam) tiks rīkotas īpašās dienas – ceturtdienas, kad uz vietas lauku labumus tirgos paši ražotāji. Pirmā šāda diena notiks šī gada 23.novembrī no pl.15:00 līdz 19:00, kad ar aromātisku gaļas piedāvājuma klāstu lutinās Sakstagala pagasta saimniecība „Mētras”, plašu siera paleti piedāvās Gaigalavas pagasta saimniecība „Ceļtekas”. Protams, daudzus citus vietējos ražojumus kā vienmēr arī ikdienā var iegādāties veikaliņā „Zaļais”.

Lai veiksmīgi pirkumi un gandarījums par to, ka šādā veidā atbalstāt vietējo ražotāju!

Nodibinājuma „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā”

vecākā konsultante Daina Butlere

Diānas Seleckas foto

DSC_0101 DSC_0107  DSC_0119 DSC_0123 DSC_0130 DSC_0135 DSC_0140 DSC_0142 DSC_0147

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0