Iedzīvotāju kopsapulces līdz novembra beigām notiks visos pagastos

Publicēts 19.10.2010

Lai veicinātu dialogu starp iedzīvotājiem, pagasta pārvaldi un pašvaldības vadību, vismaz reizi gadā katrā no 25 Rēzeknes novadu veidojošiem pagastiem tiek organizētas iedzīvotāju kopsapulces.

Tās dalībnieki pārrunā neskaidrās lietas, izsaka priekšlikumus un diskutē par dzīves apstākļu uzlabošanu savā pagastā. Iedzīvotājiem tā ir iespēja saņemt informāciju par aktuālākajiem ar pašvaldības darbu saistītiem jautājumiem, kas skar visu Rēzeknes novada teritoriju un katra konkrētā pagasta darbu. Šogad pirmā šāda veida kopsapulce, kurā piedalīsies arī pašvaldības vadība, paredzēta 20. oktobrī Mākoņkalnā. 21. oktobrī uz sapulci tiek aicināti Kaunatas iedzīvotāji, bet piektdien, 22. oktobrī, tā notiks Ozolainē.

Novada iedzīvotājiem lūgums aktīvi sekot līdzi informācijai plašsaziņas līdzekļos un pagastu pārvaldēs uz informatīvajiem stendiem, jo kopsapulces līdz šī gada novembra beigām tiks organizētas visos pagastos.

Visi tie, kuri savu jautājumu novada pašvaldības vadībai vai pagasta pārvaldes vadītājam nevēlas uzdot publiski sanāksmes laikā, to var izdarīt ar e-pasta palīdzību, sūtot jautājumu vai komentāru Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniecei Elvīrai Pizānei (Elvira.Pizane@rdc.lv) vai pašvaldības izpilddirektoram Jānim Troškam (Janis.Troska@rdc.lv). Tāpat var zvanīt pa telefonu 64622238, kur sekretāre jūs savienos ar vadības pārstāvi. Pirms sanāksmes jautājumus var iesniegt arī rakstiskā formā – pašvaldības pārstāvji uz tiem noteikti centīsies atbildēt.