Gada jaunais uzņēmums

Publicēts 18.03.2019

Kopš 2017. gada augusta Rēzeknes novada Audriņu pagastā, netālu no Rēzeknes, darbojas piknika vieta „Zemeņu lauks”, kas sniedz pagaidām vēl visai retus, taču ļoti pieprasītus pakalpojumus – aktīvo atpūtu vismazākajiem novada iedzīvotājiem un viesiem. Īpašniece Rita Skurjate pati audzina trīs bērnus, tāpēc labi pārzina mazo intereses un vajadzības. Vairākus hektārus liela platība visa atvēlēta bērniem – te ir rotaļu laukumi, iekārtas atrakcijām un fiziskām nodarbēm, plašums, kur izskrieties un spēlēties, savukārt atpūsties un ieturēt līdzpaņemto maltīti var piknika namiņā. Tā stiklotās sienas ļaus vecākiem sekot līdzi bērnu nodarbēm ārā. Bērnus priecē krāšņās puķes un dažādu dzīvnieku figūriņas (Mākslinieks Jānis Sudabrs). Turpat blakus atrodas arī mini zoodārzs „Rozīte”. “Te ir jauka vieta ģimenēm ar bērniem,” – atzīst Audriņu pagasta pārvaldes vadītājs Einārs Aleksandrs Bindemanis.

Saimniece Rita dzīvo Rīgā, bet uz vietas uzņemt ciemiņus viņai palīdz mamma Jekaterina. Ir iecere nākotnē izveidot arī labiekārtotu kempingu, kur varētu uzcelt teltis un pārnakšņot. Piknika vietai ir ērti piebraucams ceļš un stāvlaukums.

DSC_0242 DSC_0243 DSC_0246DSC_0250

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0