Ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji aicināti dalībai Rēzeknes novada dienā – Mākslas piknikā Lūznavas muižā

Publicēts 01.07.2019

Rēzeknes novada dienu ietvaros 21. jūlijā notiks tradicionālais mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks” Lūznavas muižā. Muzikālās programmas dažādība, un nesteidzīga piknika piedzīvošana, vērojot dejas izrādes, leļļu izrādes un laikmetīgā cirka priekšnesumus. Iespēja atpūsties un piedalīties arī radošajās darbnīcās.

Rēzeknes novada svētku pasākuma Mākslas pikniks Lūznavas muižā rīkotājs – Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas pagastu apvienība” struktūrvienība ”Lūznavas pagasta pārvalde”  – aicina pieteikties tirgotājus ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai Mākslas piknika laikā. Rīkotājs izvērtēs pretendenta atbilstību dalībai tirdziņā. Priekšroka tiks dota tiem pretendentiem, kuri darbojas Rēzeknes novadā un Latgalē (1. prioritāte), kuri piedāvā ēdienu gatavošanas meistarklases un ēdienu koprades (2. prioritāte) un tiem pretendentiem, kuri ir jaunuzņēmumi (startups) (3. prioritāte).

Ēdināšanas vietas vizuālais noformējums tiek saskaņots ar svētku rīkotājiem. Pretendents saskaņo ēdienu sortimentu un sniedzamo pakalpojumu klāstu, iesniedzot piedāvāto preču un pakalpojumu rakstisku aprakstu vai arī ēdienu sortimenta fotoattēlus.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 2019. gada 11. jūlijam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: iveta.balcune@rezeknesnovads.lv.

Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma. Aizpildīts iesniegums jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: info@luznava.lv vai arī personīgi Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas pagastu apvienība” struktūrvienība ”Lūznavas pagasta pārvalde” telpās (Pils iela 6, Lūznavā, tālr:26492644). Pieņemšanas laiks katru darba dienu no plkst. 9:00-12.00,13.00-16:00.

Vairāk informācijas: nolikumā. 

Iesnieguma veidlapa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0