”Dīķi”

Publicēts 04.06.2014

L_RNP_GIFnatura2000Ozollapa


Adrese: Grumuži, Lūznavas pagasts
Tālrunis: +371 26175505
E-pasts: eleonora.777@inbox.lv
Īss apraksts: Peintbols, stresa noņemšanas istaba, ziemā – vizināšanās no kalna ar gumijas ragavām gan lieliem, gan maziem, pēc tam karsta tēja un pirtiņa. Makšķerēšana zivju dīķos (viesiem, kuri izmanto citus „Dīķu ” piedāvātos pakalpojumus).
Atrodas 3 km. attālumā no Rāznas ezera,10 m attālumā no dīķa, Kozubkas upes.
Aktīvākas un ekstrēmākas atpūtas cienītājiem, “Dīķos” tiek piedāvāts arī peintbols, kā arī īpaša odziņa – nu jau retro auto GAZ 66!

Divstāvīga pirts, atpūtas telpa ar kamīnu. Svinēšana gan telpās, gan kempinga vietā pie dīķiem. Dzīvnieku un putnu vērošana, ogošana, sēņošana, ēdienu gatavošana uz uguns, tīrs avota ūdens. Vasarā tuvējie meži piedāvā bagātīgu ogu un sēņu izvēli, ziemā tiek piedāvāta vizināšanās no kalna ar piepūšamām ragavām. Savukārt, ja ikdienas darbs un saspringtais dzīves temps jūs nokaitinājis ne pa jokam – “Dīķos” varēsiet izmēģināt īpašo stresa istabu! Ko tur darīt? Nu, to Jums izstāstīs pats saimnieks Broņislavs!

Naktsmītnes
Peintbols
Trauku sišana

Pirtis:
Mazā līdz 4. pers.
Vidējā līdz 10 pers.
Lielā 10-15 pers.

GPS: 56.3090330, 27.3165768

Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta Lūznavas pagasta

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0