Biznesa un karjeras iespēju festivāls

Publicēts 07.05.2019

Vēlies savā dzīvē pārmaiņas, meklē jaunas atklāsmes un zināšanas vai arī domā, kā kvalitatīvi pavadīt dienu, – atnāc 10. un 11. maijā uz Daugavpils Olimpisko centru, kur norisināsies Biznesa un karjeras festivāls “Uzņēmēju dienas Latgalē 2019”.

Ikgadējās Uzņēmēju dienas ir jau tradicionāls un gaidīts pasākums, jo to ietvaros vienkopus pulcēsies gan reģiona uzņēmēji, gan novadu pārstāvji, mācību iestādes, skolnieki, kā arī iedzīvotāji ar mērķi iegūt informāciju par jaunākajām aktualitātēm, ko ikdienā bieži vien nav iespējams uzzināt. Apmeklētāji varēs uzzināt par vakancēm un pieprasītākajām profesijām uzņēmumos, kā arī to apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būs iespēja vienlaikus uzrunāt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kuriem svarīgi uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē.

Pasākuma organizatori, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Daugavpils pilsēta, šogad ir parūpējušies par īpaši interesantu saturu apmeklētājiem un dalībniekiem.

Festivāla dienas pēc tematikas un mērķauditorijas būs sadalītas divās daļās, kur pirmā diena tiks veltīta vairāk biznesam, skolēniem un darba meklētājiem, karjeras iespējām. Savukārt otrā diena vairāk tiks orientēta uz plašām apmeklētāju interesēm, piedāvājot dažādas kultūras aktivitātes, modes skates, izklaides, šovus.

10. maijā notiks pasākuma atklāšana ar LTRK un Daugavpils pilsētas domes vadības uzstāšanos. Tam sekos Biznesa forums, kurā kā virstēma būs “Inovācijas = veiksmīgs mūsdienu uzņēmums”. Foruma programma un reģistrācija: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas-latgale-2019/programma. Paralēli risināsies pasākums skolu jauniešiem ar tēmu “Kā būt veiksmīgam jaunietim mūsdienu darba tirgū”, “Tēja ar uzņēmējiem” un “Zināšanu maratons”.

11. maijā, festivāla otrajā dienā, kultūras un izklaides programmā piedalīsies Daugavpils pilsētas un Latgales reģiona kultūras kolektīvi, būs modes un tērpu kolekciju demonstrācijas, radošās konditorejas meistarklases kūku dekorēšanā, radošās darbnīcas bērniem un jaunākās tehnikas paraugdemonstrējumi.

Festivāla laikā norisināsies izglītības iestāžu un skolēnu mācību uzņēmumu izstāde, mājražotāju un amatnieku gadatirgus ar īpaši pievilcīgām atlaidēm izstādes apmeklētājiem.

Vēršam uzmanību, ka notiks lielā loterija visiem apmeklētājiem – iespēja piedalīties SPECBALVU IZLOZĒ. Pasākumā ieeja bez maksas.

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” sadarbības partneri: Latgales Plānošanas reģions un AS Citadele banka. Papildus informācijai: https://www.facebook.com/events/1020076598186724/?active_tab=discussion 

10. maijs 10:00 – 18:00

11:00 Atklāšana

Latviešu kultūras centra bērnu vokālā studija “Pērlītes”

12:00 Biznesa forums:

  • Latvijas ekonomikas iespējas un izaicinājumi 2019. gadam
  • Inovāciju loma biznesa attīstībā
  • Daugavpils inovatīvo uzņēmumu labas prakses piemēri
  • Kas īsti ir inovācija un 3 praktiski veidi, kā pie inovācijas nonākt vēl šī gada laikā
  • Tehnoloģiju tendences un to ietekme uz biznesu

15:00 Ekspertu diskusijas

  • Finanšu trieciendeva
  • Jauno prātu laikmets

Semināru zāle

10:00 Tēja ar uzņēmējiem. Ej un dari.

11:30 Kā būt veiksmīgam jaunietim mūsdienu darba tirgū

13:00 Kā būt veiksmīgam jaunietim mūsdienu darba tirgū

15:00 Tēja ar uzņēmējiem. Ej un dari.

11. maijs 10:00 – 17:00

10:00 YAMAHA mūzikas skola Daugavpils filiāle

10:30 Medumu pamatskolas Marionešu teātris

10:50 Bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs „Saules stariņi” Deju teātris

11:00 Folkloras ansambļi “Dzīsme” un “Dzīsmeite”

11:30 Bērnu deju kolektīvs “Pienupīte”

12:00 Vokālais ansamblis “Retro”

12:30 Ludzas Tautas nama folkloras kopa “Dzeipori”

13:00 “Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” dalībnieku sumināšana

13:30 PIKC “DDMV “Saulesskola”” modes skate

14:00 Pūtēju orķestris “Daugava” un vokālā džeza studija

15:00 Speciālbalvu izloze

15:30 Špoģu un Preiļu Mūzikas un mākslas skolu audzēkņu netradicionālās modes skate “Priekšmets. Manta. Lieta.”

16:00 Stoptime dance studio

Pasākuma laikā norisināsies:

Uzņēmēju, izglītības iestāžu un skolēnu mācību uzņēmumu izstāde

„Europe Direct” Informācijas centra Daugavpilī „Zināšanu maratons”

Mājražotāju un amatnieku gadatirgus

Radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem:

  • Bērnu un jauniešu izglītības centrs “Saules stariņi”
  • Bērnu klubs “Čuča – Čača”

Loterijas un konkursi ar vērtīgām balvām

Jaunākās tehnikas paraugdemonstrējumi

Īpaši pievilcīgas atlaides izstādes apmeklētājiem

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0