Aizvadīts radošs rudens brīvlaiks Ozolmuižā

Publicēts 05.11.2015

Sākoties skolēnu rudens brīvdienām Ozolmuižas bērnu un jauniešu centrā 28. oktobrī tika rīkota picas cepšanas meistarklase, kuru vadīja Tamara Cafa no Itālijas. Tamara Latvijā ir jau kopš pagājušā gada novembra un vadīja itāļu virtuves meistarklasi kā Eiropas brīvprātīgā Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”. Šobrīd Tamara jau ir atgriezusies savā dzimtenē – Itālijā, taču par Latviju izteicās ar sajūsmu, viņai iepatikās Latvijas daba un iespējams atgriezīsies, jo kā viņa izteicās: ”Šeit, Latvijā man ir daudz draugu!”.

Picas meistarklasi apmeklēja gan jaunāki, gan arī ar pieredzi bagātāki cepēji. Itāļu picas gatavošanas procesā piedalījās visi, mazākie veidoja picas pamatni, bet lielākie rūpējās par produktu sagatavošanu cepšanai.

Kamēr picas cepās, Tamara mācīja itāļu valodu. Arī pagasta jaunieši vēlējās kaut ko iemācīt Tamarai, tāpēc palīdzēja viņai apgūt novusa spēli.

Vēlamies pateikt paldies Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādei „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” un jaunatnes lietu speciālistei Eleonorai Ivanovai par šo iespēju!

Vēl viens radošs pasākums Ozolmuižā notika 30. septembrī. Tā bija radošā darbnīca, kur bija iespēja veidot dažādus zvēriņus no tualetes papīra kartona rullīšiem, kas paliek, kad papīrs tiek izlietots. Bērniem tika dota iespēja ne tikai radoši izpausties, bet saprast to, ka arī no tādām lietām, ko it kā varētu mest atkritumos, ir iespējams izveidot kaut ko noderīgu!

Līga Bistrova un Kristīne Rimša

IMG_3005 IMG_2925 IMG_2940 IMG_2955 IMG_2982 IMG_2989 IMG_3001