Aicinām visus interesentus uz nodarbību – “Attiecību veidošana – Atslēga veiksmīgai uzņēmējdarbībai”

Publicēts 07.03.2020

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības uzņēmējdarbības kontaktpunkti organizē nodarbību “Attiecību veidošana – Atslēga veiksmīgai uzņēmējdarbībai”, uz kuru tiek aicināti visi interesenti. Pasākums norisināsies 12. martā no plkst. 9.30 – 11.00, Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē.

Šajā semināra nodarbībā tiks aplūkoti veiksmīgākie attiecību veidošanas modeļi uzņēmējdarbībā un to ietekme uz rezultātu. Lektors iepazīstinās ar sociālo tehnologu izstrādāto attiecību veidošanas modeli “Cross”, kuru veiksmīgi izmanto gan lielie uzņēmumi, gan start-up kompānijas. Tiks mācīta to pielietošana dažādās ikdienas uzņēmējdarbības situācijās. Analizējot praktiskus Latvijas un ārvalstu uzņēmumu piemērus, tiks aplūkotas izplatītākās attiecību veidošanas kļūdas, to ietekme uz uzņēmumu un iespējamie scenāriji situācijas risināšanai.

Nodarbību vadīs Andris Arhomkins – sociālais tehnologs, pasniedzējs un attiecību veidošanas treneris ar plašu starptautisku pieredzi attiecību veidošanā, karjeras izglītībā un uzņēmējdarbībā. Kā starpvalstu attiecību eksperts Andris vairāk kā piecpadsmit gadus ir strādājis diplomātiskajā dienestā, vadot izglītības un starpvalstu attiecību veidošanas programmas gan Baltijas valstīs, gan ASV, gan citur Eiropā. Kā pirmais starpvalstu attiecību speciālists no Baltijas valstīm, viņš 2009. gadā tika nominēts darbam miera uzturēšanas misijās Tuvajos Austrumos un par saviem sasniegumiem tur ir saņēmis starptautisku atzinību un apbalvojumus.

Kopš 2014. gada Andris darbojas kā treneris un konsultants, veidojot dažādas izglītības programmas, treniņus un apmācību seminārus par attiecību veidošanu, karjeras attīstību, kā arī uzņēmējdarbību. Viņš ir jauniešu karjeras attīstības programmas “Start Strong” autors. Šī programma sešu gadu laikā ir palīdzējusi uzsākt karjeru un uzņēmējdarbību vairāk kā 20 000 jauniešu no Baltijas valstīm, Krievijas un Baltkrievijas. Sīkāk par programmu http://startstrong.eu Andrim Arhomkinam ir maģistra grāds izglītības zinātnē un viņš ir beidzis Foreign Service Institute (ASV).

Lūgums pieteikties nodarbībai, rakstot e-pastu Sanitai Zundai – sanita.zunda@rezeknesnovads.lv, vai zvanot uz tel: 25740422 līdz 2020. gada 9. martam.

Maija Hartmane,
IUK komercdarbības speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0