Aicinām uzņēmējus pieteikties tirdzniecībai Annas dienā Bērzgalē

Publicēts 03.07.2019

Šogad Annas diena Bērzgalē tiks svinēta 28. jūlijā. Paredzēta plaša pasākumu programma. Kopš paša rīta darbosies amatnieku, mājražotāju, saimnieciskās darbības veicēju tirdziņš “Lobs lobam”.

Tirdziņa mērķis ir piedāvāt un popularizēt tieši amatnieku un mājražotāju produkciju. Tajā tiek aicināti piedalīties amatnieki, mājražotāji, tautas lietišķās mākslas studijas, eko un bio produkcijas ražotāji un tirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, brīvdabas aktīvās izklaides pakalpojumu sniedzēji pieaugušajiem un bērniem. Tiek aicināti arī tirgotāji ar rūpnieciski ražotām precēm.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 2019. gada 24. jūlijam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv vai Bērzgales pagasta mājas lapā www.berzgale.lv, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: info@berzgale.lv vai Daila.Ekimane@berzgale.lv

Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: info@berzgale.lv. Aizpildīts iesniegums jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: info@berzgale.lv vai arī personīgi Bērzgales pagasta pārvaldes telpās. Pieņemšanas laiks katru darba dienu plkst. 8:00-16:30, tālruni 64644633.

Tirdziņu organizē Bērzgales pagasta pārvalde sadarbībā ar nodibinājumu Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā (LEARN).

28. jūlijā plkst. 10.00 Bērzgales Romas katoļu baznīcā notiks Annas dienas svētku Mise. No plkst. 11.00 pie kultūras nama darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem un radošās darbnīcas. Plkst. 11.30 kultūras namā bērnu un jauniešu centra telpās tiks atklāta keramikas darbu izstāde. Plkst.12.00 Rogovkas amatierteātris piedāvā noskatīties Marutas Misčenko skeču “Sovā saimī”.

Daila Ekimāne,
Bērzgales kultūras nama vadītāja

Iesniegums par tirdzniecību
Apliecinājums par saimnieciskās darbības neveikšanu

annas-diena-2019 (1159 x 821)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0