Aicinām apmeklēt biznesa forumu “Inovācijas = veiksmīgs mūsdienu uzņēmums” Daugavpilī

Publicēts 07.05.2019

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina apmeklēt biznesa forumu “Inovācijas = veiksmīgs mūsdienu uzņēmums”, kas tiek rīkots Biznesa un karjeras iespēju festivāla „Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” ietvaros, kas notiks 10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Visas pirmās dienas garumā uz skatuves notiks biznesa forums, kura pirmo daļu moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Vispirms ar prezentāciju par Latvijas ekonomikas iespējām un izaicinājumiem 2019. gadā uzstāsies AS Citadele banka ekonomists Mārtiņš Āboliņš. Par Daugavpils inovatīvo uzņēmumu labas prakses piemēriem runās Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa. Mārketinga akadēmijas lektors, biznesa konsultants un uzņēmējs Jānis Kļaviņš dalīsies zināšanās par to, kā inovācijas palīdz mainīties un domāt citādāk, savukārt Inovāciju Tehnoloģiju centra Izpētes nodaļas vadītāja Līga Brasliņa runās par mazo un vidējo uzņēmumu inovācijām, kā arī veidiem, kā tās ieviest pēc iespējas ātrāk un efektīvāk. Prezentāciju daļu noslēgs pazīstamais blogeris un TestDevLab Sabiedrisko attiecību direktors Kristaps Skutelis, stāstot par tehnoloģiju klātesamību un nozīmi mūsdienu procesos. Eksperti pēc individuālajām prezentācijām piedalīsies arī paneļdiskusijā, lai atbildētu uz klausītāju uzdotajiem jautājumiem.

Otro biznesa foruma daļu vadīs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Daugavpils biznesa inkubatora vadītājs Andrejs Zelčs. Ar prezentācijā par finanšu trieciendevu uzņēmējdarbībā uzstāsies AS Citadele banka Mazo un vidējo uzņēmumu kredītu izvērtēšanas nodaļas vadītāja Laura Kovaļevska, kā arī finanšu institūcijas Altum Latgales nodaļas vadītāja Vita Pučka. Savukārt diskusijā par inovatīvu pieeju esošām lietām, izglītības nozīmi un spēju mācīties no savām un citu kļūdām piedalīsies vairāki uzņēmēji un eksperti.

„Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” rīko LTRK sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi, Latgales Plānošanas reģionu un AS Citadele banka. Informatīvais atbalstītājs radio “Alise Plus”. “Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” pēc savas pamatbūtības ir izstāde, kuras mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Latgales reģionā.

Izstādē kā dalībniekus vienkopus pulcē uzņēmējus un izglītības iestādes no dažādām nozarēm, lai apmeklētājiem interaktīvā veidā būtu iespēja uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to piedāvātajām vakancēm, pieprasītajām profesijām un apguves iespējām.

Foruma programma un iepriekšējā reģistrācija pieejama šeit: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas-latgale-2019/programma

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Papildu informācijai:  Rūta Grikmane
Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija T. + 371 67830825