Aicina uzņēmējus pieteikties tirdzniecībai festivālā “Krāsas karogā”

Publicēts 25.04.2017

Aicinām Latgales tirgotājus, mājražotājus un amatniekus pieteikties tirdzniecībai Latgales mākslas festivālā “Krāsas karogā”, kas notiks 21. maijā Višķu estrādē, Višķos, Daugavpils novadā. Pieteikumu pieņemšana noslēdzas 10. maijā.

Latgales mākslas svētki notiek Latgales kongresa simtgades svinību ietvaros ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “LATVIJAI – 100” projekta atbalstu. Svētku programmā paredzēts latgaliešu mūzikas koncerts, kurā aicināti piedalīties kori, folkloras kopas, vokālie ansambļi, kapelas, kā arī jauno mūziķu grupas, pazīstami solisti. Koncertā skanēs dziesmas un mūzika, kas nozīmīgos vēsturiskos pagriezienos iedvesmoja Latgales ļaudis pastāvēt par savu tēvu zemi. Svētkos tiks akcentēts Latgales kultūras spēks ar mūsu reģionam raksturīgajām dziesmām, dejām un Latgales gleznošanas lielmeistaru darbiem.

Svētkus rīko: Daugavpils novada dome, Daugavpils novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju un Latgales novadu pašvaldībām. Sadarbības partneri: Višķu pagasta pārvalde, Daugavpils novada pašvaldības aģentūras „TAKA”.

Tirdzniecības noteikumi
Pieteikuma veidlapa

 

Valdis Mitenbergs,
Latgales plānošanas reģions, Latgales uzņēmējdarbības centrs, Komercdarbības konsultants, tel.29277541, e-pasta adrese: valdis.mitenbergs@latgale.lv

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0