Aicina uz semināru par amatniecības izstrādājumu tirdzniecību internetā

Publicēts 03.05.2017

Vācijas vēstniecība aicina visus interesentus uz semināru par amatniecības izstrādājumu tirdzniecību internetā Vācijā. Seminārs notiks 2017. gada 12. maijā pl. 14.00, Marka Rotko mākslas centrā Daugavpilī. Norises valoda — angļu ar sinhrono tulkojumu latviešu un krievu valodā.

Pēc pirmā ļoti veiksmīgā semināra, kas notika 2015. gadā, Rīgā, Vācijas vēstniecība piedāvā iespēju gūt plašāku informāciju par DaWanda platformu arī Daugavpilī, kā arī soli pa solim uzzināt, kā izveidot savu interneta veikalu www.dawanda.com platformā.

Ieeja seminārā bez maksas. Lūdzam reģistrēties līdz 10. maijam: wi-100@riga.diplo.de

Informācijai:
Kā iespējams pārdot Latvijas daiļamatniecības izstrādājumus pircējiem Vācijā? 
Labu iespēju piedāvā Vācijas interneta platforma „DaWanda“ kas specializējusies daiļamatnieku darbu izplatīšanā. Tīmekļa vietnē www.dawanda.com jau reģistrējušies vairāk nekā 360.000 dizaineri un radošas personības, daudzi tūkstoši no viņiem ik dienas piedāvā savus ražojumus. 7,3 miljoni biedru un 20 miljoni apmeklējumu mēnesī sevī ietver apjomīgu pārdošanas potenciālu. Piemēram, ik minūti šajā tīmekļa vietnē tiek nopirkta kāda somiņa, ik pēc 30 sekundēm – kāds bērniem domāts izstrādājums, ik pēc 20 sekundēm – kāda rotas lieta.

Valdis Mitenbergs,
Latgales plānošanas reģions
Latgales uzņēmējdarbības centrs
Komercdarbības konsultants

Tel.29277541

e-pasta adrese: valdis.mitenbergs@latgale.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0