Aicina jauniešus pieteikties neformālajām apmācībām “Kļūsti par uzņēmēju 2”

Publicēts 13.08.2018

Vēl līdz 20. augustam ir iespēja pieteikties bezmaksas apmācībām „Kļūsti par uzņēmēju 2”, kas no 22. līdz 24. augustam notiks Nautrēnu pagasta Rogovkas ciemā. Neformālās apmācības paredzētas jauniešiem vecumposmā no 16 – 19 gadiem. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu. Apmācības tiks organizētas, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm.

Jauniešiem tiks organizētas dažādas aktivitātes, kas saistītas ar t.s. “uzņēmēja gēna” veicināšanu, tikšanās ar uzņēmējiem kā arī tiks labi pavadīts laiks un veidotas savstarpējas draudzības saites. Jauniešiem būs iespēja izveidot savu uzņēmumu un iemēģināt roku produkta reklamēšanā un pārdošanā.

Dalība apmācībās ir bez maksas.

Neformālās apmācības organizē izglītības – uzņēmējdarbības kontaktpunktu komercdarbības speciālisti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Apmācību vieta — Nautrēnu vidusskolas dienesta viesnīca.

Dalībniekiem jāiesūta aizpildīta pieteikuma anketa uz e-pastu sanita.zunda@rezeknesnovads.lv. Apmācību nolikums un pieteikuma anketa pieejama www.rezeknesnovads.lv

Informācijai: Guntis Klīdzējs 25748078
Sanita Zunda 25740422

Apmācību nolikums
Pieteikuma anketa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0