Ādas izstrādājumu darbnīca „Apkalnmājas”

Publicēts 15.06.2014
Ādas apstrādes darbnīca Apkalnmājas

kulturas_mantojums_zime_1Adrese: Adamova, Vērēmu pagasts
Tālrunis: +371 26597635
E-pasts: apkalnmajas@inbox.lv
Mājas lapa: www.apkalnmajas.lv
Īss apraksts: Ekskursija, ādas izstrādājumi, amata paraugdemonstrējumi, līdzdarbošanās, izstrādājumu iegāde, telpas semināriem, atpūtas un telšu vieta, piedāvājums kāziniekiem.
Lat: 56.552765, Lon: 27.35690

Amatnieka darbnīca tika veidota ar mērķi popularizēt amatniecību kā lauku dzīvesveidu un sekmēt amatizglītību, kas palīdzēs saglabāt senā amata iemaņas, zirglietu – saku, sedulku, sleju, iemauktu un citu izstrādājumu izgatavošanu. Izgatavo dažādus ādas izstrādājumus – jostas, maciņus, oriģinālas rokassomiņas, un zirglietas – tā ir vienīgā amatnieku darbnīca Latvijā, kur izgatavo zirglietas. Ir iespēja iegādāties kādu suvenīru vai sev noderīgu izstrādājumu.

Ekskursijas ar stāstījumu apmēram 40 minūšu garumā (latviešu, krievu un latgaliešu valodā), radošās darbnīcas. 

Telpas semināriem un pasākumiem ar aprīkojumu ( dators, projektors, audio sistēma un tāfele grupām līdz 30 cilvēkiem. Pēc nepieciešamības nodrošināsim kafijas/ tējas galdu.

Piedāvājums kāziniekiem. Īpaši sagatavota programmu ar amatniecības, Latgales lauku tradīciju un dabas elementu piesaisti, vide dabā foto sesijai.

Atpūtas un telšu vieta. Pikniks dīķmalā vai slēgtā nojumē, laukums sporta aktivitātēm un laukumu spēlēm. Ugunskura vieta.

Izgatavo no ādas un labo:

  • Zirgiem – sakas, slejas, iemauktus, sedulkas u.c.
  • Liellopiem, jaunlopiem – apaušus, siksnas u.c.
  • Suņiem, kaķiem – kakla siksnas, pavadas, slejas u.c.
  • Stiprinājuma siksnas montieru kāpšļiem.
  • Apģērba jostas, siksnas.

Ādas apstrādes darbnīca Apkalnmājas

Ādas apstrādes darbnīca ApkalnmājasĀdas apstrādes darbnīca Apkalnmājas Ādas apstrādes darbnīca ApkalnmājasĀdas apstrādes darbnīca Apkalnmājas

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0