30. un 31. oktobrī notiks izstāde “Rēzeknes Uzņēmējs”

Publicēts 26.10.2015

Ikgadējā izstāde – gadatirgus “Rēzeknes Uzņēmējs” šogad pulcēs gandrīz 80 ražotājus, amatniekus un pakalpojumu sniedzējus no Latgales un citiem novadiem, tā norisināsies 30. un 31. oktobrī Rēzeknes 2. vidusskolas sporta kompleksā (Pulkveža Brieža ielā 28).

Izstādi jau sesto gadu pēc kārtas organizē Rēzeknes Uzņēmēju biedrība, dodot iespēju uzņēmējiem, mājražotājiem un amatniekiem iepazīstināt plašāku sabiedrību ar savu produkciju un pakalpojumiem, veicināt atpazīstamību, stiprināt gan savstarpējo sadarbību, gan arī veidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem klientiem. Jau vairākus gadus arvien palielinās vietējo dalībnieku skaits izstādē, kas apliecina reģiona uzņēmēju aktivitāti un veiksmīgu komercdarbību. Izstādē varēs iepazīties arī ar vairākiem jaundibinātajiem Rēzeknes uzņēmumiem, piemēram, “Medicīnas centrs 36,6” un “Grace Latgale” veselības aprūpes pakalpojumiem.

Šogad izstādē Rēzeknes novada pašvaldība rūpējas par novada zemnieku saimniecību, mājražotāju un amatnieku dalību. Iecerēts, ka izstādē ar moto “Izlolots Rēzeknes novadā” piedalīties ap 20 vietējie uzņēmēji, zemnieki un amatnieki, piedāvājot apmeklētājiem kūpinātas zivis, paipalu olas, medu, sieru un gaļas izstrādājumus, kā arī keramiku, metāla, kokamatniecības un citus darinājumus.

Rēzeknes Uzņēmēju biedrības uzņēmumi būs pārstāvēti vienotā ekspozīcijā, lai parādītu pašu pilsētā un novadā ražotās preces un pieejamos pakalpojumus, piemēram, bērza saplākšņa ražotnes “Verems”, linu fabrikas “Baltiks East”, kokapstrādes uzņēmuma “Gravtex” produkciju u.c., bet vairāki uzņēmumi izstādē piedalās ar plašākām ekspozīcijām, t.sk. alus ražotne “DFD”, mēbeļu ražotne “Stils”, mācību centrs BUTS. Sadarbībā ar vairākiem izstādes dalībniekiem notiks konkursi izstādes apmeklētājiem, piemēram, viens no atraktīvākajiem šādiem pasākumiem – “Picu ēšanas sacensības” ar Rēzeknes picēriju “LaPizza”. 

Izstādes ietvaros, 30. oktobrī notiks Biznesa vakars, kurā Rēzeknes pilsētas pašvaldība sveiks šogad veiksmīgākos Rēzeknes uzņēmējus, piešķirot “Gada uzņēmēja” apbalvojumus.

Kā jau ierasts, izstādē “Rēzeknes Uzņēmējs” iecerētas pārtikas uzņēmumu produkcijas degustācijas, būs iespēja iegādāties gan rotas un keramiku, gan adījumus, kažokādas un kokamatniecības izstrādājumus. Vairāki izstādes dalībnieki piedāvās saimniecībā noderīgas lietas, uzkopšanas līdzekļus, informēs par mēbeļu izgatavošanu, apdrošināšanas un citiem pakalpojumiem. Izstāde darbosies divas dienas – piektdien, 30. oktobrī no plkst. 11 līdz 18 un sestdien, 31. oktobrī no plkst. 9 līdz 15. Ieeja izstādes apmeklētājiem būs bez maksas.

Pasākums Rēzeknē tiek rīkots sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas un novada pašvaldībām. Pēc aptuvenām aplēsēm divu dienu laikā izstādi parasti apmeklē ap 1500 rēzekniešu un viesu. Reģionālās uzņēmēju izstādes notiek Valmierā, Cēsīs, Liepājā, arī Daugavpilī. Latgalē šī ir viena no nozīmīgākajām komercizstādēm, par ko liecina gan pieaugošais dalībnieku skaits, gan arī uzņēmēju interese par dalību šajā pasākumā.

———–

Sagatavoja Skaidrīte Baltace,
Rēzeknes Uzņēmēju biedrības valdes locekle 

Papildus informācija:
Rēzeknes Uzņēmēju biedrība, tālrunis 20221185, e-pasts reub@inbox.lv, www.reub.lv

Presei_Rezeknes Uznemejs_20.10.2015

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0