10. aprīlī – amatnieku darinājumu izstāde – pārdošana, 13. aprīlī – vietējo amatnieku un mājražotāju tirgus “Lobs lobam”

Publicēts 07.04.2017

No 10. aprīļa līdz 13. aprīlim Rēzeknes novada foajē notiks vietējo amatnieku darinājumu izstāde – pārdošana, ko nodibinājums „LEARN” organizē kopā ar RRLSB „Sidrabrasa”. Savukārt Zaļajā ceturtdienā, 13. aprīlī no 9.00 līdz 13.00 notiks tirgošanās kulminācija vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņš “LOBS LOBAM”.
Rēzeknes novada zālē būs iespēja iegādāties gan amatniecības produkciju, gan mājražotāju preces ne tikai no mūsu novada, bet arī no kaimiņu novadiem. Pircējiem tiks piedāvāti Valentīnas Svarinskas gatavotie garšvielu maisījumi, kas bagātīgi papildinās katru maltīti. Olga Vinokurova piedāvās dažādus konditorejas meistardarbus. Tirdziņš nav iedomājams bez z/s “Ceļtekas” garšīgajiem sieriem un novada gaļas meistaru izstrādājumiem, kā arī bez Ainas Eriņas un Ainas Barsukovas maizēm. Zaļajam tirdziņam var pieteikties arī citi ražotāji, iepriekš sazinoties pa tālruni 29678406 vai elektroniski, rakstot uz e-pastu: learn@rezeknesnovads.lv

Anita Matisane,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā”
vecākā konsultante

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0