Vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņi Lieldienu priekšvakarā

Publicēts 11.04.2019

Sākot ar 15. aprīli Rēzeknes novada pašvaldības ēkā Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē darbosies vietējo amatnieku un rokdarbnieču izstāde – tirdziņš, ko rīko lauku sieviešu biedrība “Sidrabrasa” sadarbībā ar nodibinājumu LEARN (Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā). Pasākuma izskaņā – Zaļajā ceturtdienā 18. aprīlī no plkst.10.00 – bagātīgs lauku labumu klāsts gaidīs savus pircējus Lieldienu tirdziņā “Lobs Lobam”.

Visi tirgoties gribētāji – lauku labumu ražotāji, mājražotāji, amatnieki, rokdarbu darinātāji – aicināti pieteikties tirgošanai līdz šī gada 15. aprīlim (tirgošanās vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties savlaicīgi). Pieteikties var zvanot pa tālruni 26543286 vai rakstot ziņu brīvā formā uz e-pastu learn@rezeknesnovads.lv , norādot vārdu un uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas numuru, adresi un telefona numuru.

Svarīga informācija tirdziņa dalībniekiem (tirgotājiem), kā arī citiem Rēzeknes novada ražotājiem: uzreiz pēc tirdziņa noslēgšanās (provizoriski ap plkst.13.00) tiks organizēta diskusija ar AS “Rīgas Centrāltirgus” pārstāvjiem par iespējām novadā ražoto produkciju piedāvāt arī galvaspilsētas tirgū.

Nodibinājuma LEARN izpilddirektore
Daina Butlere

tirgus

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0