Ziemassvētku labdarības akcija

Publicēts 08.12.2020

Rēzeknes novada skolēni, jaunieši, jauniešu centri un visi novada iedzīvotāji aicināti pievienoties Ziemassvētku labdarības akcijai un padarīt šos svētkus gaišākus.

Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kad katra cilvēka sirsniņa gaida kādu mīļu vārdu, dāvanu, mazbērna apskāvienus un bērnu smieklus pie tikko klāta svētku galda. Šogad šie svētki būs citādāki, bet mēs nepārstājam ticēt brīnumiem!

Šogad Ziemassvētku labdarības akcijā nespēj pievienoties katrs pagasts, bet aktīvie jaunieši izrāda iniciatīvas, veidojot skaistas apsveikumu kartiņas, kas vēlāk tiks nogādātas vientuļajiem pensionāriem. Nedrīkst aizmirst par piparkūku smaržu, svaigi ceptām piparkūkām, siltām zeķītēm un eglīšu rotājumiem – Rēzeknes novada jauniešu centru vadītāji un jaunieši cenšas, lai šajā drūmajā svētku laikā nezūd ticība gaišiem un sirsnīgiem svētkiem.

Svētku laika netiek aizmirsts arī par dzīvnieku patversmi, kuras iemītniekiem tiek sarūpētas siltas un gardas Ziemassvētku dāvanas.

Laika posmā no 12. līdz 22. decembrim Rēzeknes novadā tiks īstenota labdarības akcija ar mērķi apciemot un sveikt Ziemassvētkos Rēzeknes novada vientuļos seniorus, dāvājot tiem sirds siltumu un Ziemassvētku prieku ar dāvaniņām, kuras, radoši darbojoties, sarūpējuši Rēzeknes novada pagastu jaunieši!

Aicinu pievienoties un sasildīt mūsu vientuļo senioru sirdis kopā!

Līga Bistrova, tālr. 29121139,
E-pasts: liga.bistrova@rezeknesnovads.lv

Foto: 2019. gada arhīvs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0