Velo pasākums „Uzlabo savu sirdi”

Publicēts 01.10.2019

21. septembrī Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Sarkaņkalna slēpošanas trases apkārtnē tika īstenots ESF projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā” velo pasākums „Uzlabo savu sirdi”. Pasākumā piedalījās Rēzeknes novada iedzīvotāji.
Pasākuma teorētiskās daļas ietvaros par velo nodarbes lietderību stāstīja fizioterapeits, RTA pasniedzējs Aivars Kaupužs, savukārt par velo braukšanas un tehniskajām niansēm informēja sporta speciālists Edgars Kļaviņš.
Sacensību laikā, spītējot lietainajiem laika apstākļiem, dalībnieki sacentās dažāda garuma distancēs – bērnu, jauniešu un pieaugušo sporta distancēs.Tāpat visi dalībnieki devās kopīgā 6 km tautas braucienā gleznainajā Labvāržu parka apkārtnē.
Katras distances dalībnieki tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem.
Katrs bērnu distances dalībnieks pirms starta dāvanā saņēma atstarojošo vesti no pasākuma organizatoriem.
Noslēgumā visi dalībnieki piedaloties izlozē noskaidroja laimīgo – jauna velosipēda īpašnieku.
Izmirkuši, bet ar pozitīvām emocijām sacensību dalībnieki izteica vēlēšanos tikties atkal.
Pasākumu organizēja biedrība „Sporta klubs „Magnen””

Projekts „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF uzlabo_savu_sirdi2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0