Uzņēmēji tiek aicināti uz forumu

Publicēts 08.05.2014

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Garantiju aģentūru, Latvijas Attīstības finanšu institūciju ALTUM un Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru un Balvu novada domi 22. maijā organizē forumu “Atbalsts uzņēmējiem”.

Foruma mērķis ir sniegt informāciju par aktuālajiem atbalsta instrumentiem esošajiem uzņēmumiem un uzņēmējiem, kuri plāno uzsākt savu uzņēmējdarbību, kā arī informēt par atbalsta programmām un Eiropas Savienības fondu finansējumu uzņēmējdarbībai 2014. – 2020.
Forumā tiek aicināti piedalīties Latvijas uzņēmumu īpašnieki un pārstāvji, eksporta speciālisti, mārketinga speciālisti un citi interesenti, kuri plāno uzsākt vai paplašināt savu uzņēmējdarbību. Dalība forumā bez maksas, foruma programma pielikumā.

Programma_balvi

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0