Uzņēmējdarbības skolu tīkls – Maltas vidusskola kļūst par ERASMUS + dalībskolu

Publicēts 21.01.2019

Uzņēmējdarbības skolu tīkls ir projekts, kura mērķis ir palīdzēt izstrādāt inovatīvu pieeju uzņēmējdarbības izglītības programmām.

No Eiropas Savienības programmas Erasmus + (2018-1-PT01-KA201-047413) līdzfinansētā projektā darbosies organizācijas no Portugāles (DNA Cascais un DYPALL Network), Grieķijas (Karditsa vidējās izglītības direktorāts), Latvijas (Maltas vidusskola) un Rumānijas (Scoala Gimnaziala “Traian” Craiova). Iestādes sadarbosies pētījumā, lai izveidotu praktisku pamatu uzņēmējdarbības izglītības programmām pamatskolām, lai  radītu pamatu Eiropas Uzņēmējdarbības skolas tīkla izveidei. Projekta darbības laiks – 24 mēneši.

Maija Hartmane,
IUK komercdarbības speciāliste
29110372

erasmusnes

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0