Tiekas Latgales tūrisma informācijas centru (TIC) speciālisti

Publicēts 20.02.2019

Preiļos 19. februārī notika Latgales novadu TIC darbinieku sapulce. Tika diskutēts par šogad jau izdarītajiem un darāmajiem darbiem.

Sanāksmē tika izvērtēta dalība Balttour 2019 izstādē Rīgā. Ir saņemtas labas atsauksmes par šī gada Latgales stenda interesanto un oriģinālo risinājumu un tā tehnisko plānojumu, kas nodrošināja kvalitatīvi veicamu darbu tajā. TIC darbinieki sprieda par turpmāko darbu starptautiskos tūrisma gadatirgos Berlīnē, Minskā, Polijā, par dalību tūrisma gadatirgū Madonā un amatnieku Brīvdabas muzejā Rīgā.

Tika izteikti viedokļi par katru no iespējamajām ārzemju mediju, blogeru, TV vizīšu uzņemšanas lietderību (Zviedrijas, Nīderlandes blogeri, Igaunijas TV, žurnālisti no Lietuvas un Igaunijas, Krievijas videoblogeriem u.c.)

Vēl tika apspriestas turpmāk veicamās aktivitātes Latgales partnerību kopprojektā “EURO velo11”  -  gan projekta atklāšanas pasākums, gan darbs pie norāžu marķēšanas un citi jautājumi. Eiro velo maršruts nr. 11 savieno Nordkapu Ziemeļos un Atēnas dienvidos. Eiropas kartēs tas ir iezīmēts, nomarķēts, vienīgi Latgales posms bija palicis nesakārtots. Beidzot arī partnerību kopprojekta rezultātā sakārtosies mūsu reģiona posms. Projekts ir iesniegts uz izskatīšanu.

Diskusiju temats bija arī Latgales tūrisma bukleta apjoms, tehniskais risinājums, ievietojamās informācijas apjoms, tā izdošanai sagatavojamā informācija, foto u.c. , kā arī iespējamo maketētāju piesaiste.

Tūrisma nozares profesionāļi apsprieda Latgales tūrisma reģionālās asociācijas (LTRA) “Ezerzeme” gatavotā projektā – Latgales lauku tūrisma pakalpojumu attīstībai un popularizēšanai iekļaujamās aktivitātes, partneru iesaistīšanu, mārketingu, kā arī citas ar nozari saistītās aktualitātes.

Sanāksmes ietvaros kolēģi sirsnīgi sveica Preiļu TIC darbiniekus sakarā ar Preiļu novada Tūrisma informācijas centra izveidošanas 20. gadadienu.

Ligita Harčevska
Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0