Sports – veselībai, dzīvespriekam, atpūtai!

Publicēts 25.09.2020

Rudenī īpaši novērtējam katru silto un saulaino dienu, kad gribas izbaudīt gan dabas skaistumu, gan izkustēties svaigā gaisā, krājot enerģiju, vitamīnu devu un mundrumu drēgnajiem vēlā rudens vakariem. Strūžānieši pagājušās nedēļas nogalē sanāca kopā, lai ņemtu dalību pagasta iedzīvotāju un darbinieku nenopietni nopietnajās sporta spēlēs, kas izvērtās jautras, draudzīgas, pozitīvisma mirkļiem piepildītas.

Sporta dienā piedalījās piecas pagasta komandas – “VINGROTĀJI”, “30+”, “RADI”, “LA LIGA” un “PIECI EIRIKI”. Komandām vajadzēja mēroties spēkiem, izrādot gan savu veiklību, gan atjautību, vienpadsmit disciplīnās – “Kur tā iela, kur tas nams?”, “Ābolu maiss”, “Krāsainais bumbiņbols”, “Trāpīgākais iemetējs”, “Ziema nav aiz kalniem”, “Purva taka”, “Atver sovu čemodanu”, “Izstiep, saspied…”, “Viens priekš visiem, visi priekš viena”, “Jautrā stafete” un “Ringā kapteiņi”.

Vairāk nekā divu stundu garumā pagasta stadionā skanēja līdzjutēju uzmundrinājuma saucieni, smiekli un pašu komandu azarta pilnais starts katrā disciplīnā. Lai dalībniekiem un līdzjutējiem neizsīktu spēki, turpat stadiona malā uz ugunskura tika gatavota Spēka zupa. Līdz sacensību beigām lielais katls bija tukšum tukšs, jo draudzīgā atmosfēra apkārt un burvīgi saulainais laiks vairoja apetīti dubultā.

Pēc sacensībām dalībnieki devās nelielā pauzē uz mājām, lai pēc tam pulcētos kultūras namā uz apbalvošanu un vakara turpinājumu. Savukārt, sporta disciplīnu tiesneši vēl gandrīz stundu skaitīja punktus un vietas, lai noskaidrotu uzvarētājus, kā arī sarakstītu diplomus.

Sporta dienas aktivitātēs pirmo vietu kopsummā ieguva komanda “RADI”, otro vietu komanda “PIECI EIRIKI” un trešo vietu – komanda “30+”. Visas trīs komandas tika apbalvotas ar diplomiem un balvām – saldiem kliņģeriem. Pateicības un saldumus par cīņas sparu un dalību saņēma arī pārējās divas komandas. Diplomi un nelieli “bonusi” tika pasniegti komandām, pirmo triju vietu ieguvējām, katrā sporta disciplīnā. Sportistus uzrunāja un apbalvoja pagasta pārvaldes vadītāja Diāna Saksone. Vakara turpinājumā sporta dienas dalībnieki un līdzjutēji varēja atpūsties un izdejoties diskoballē.

Paldies visiem sporta dienas dalībniekiem! Rudenīgu krāsu, siltuma un sirsnīgas kopābūšanas piepildītu atmiņu mirkļu pietiks ilgam laikam!

Leokādija Razgale,
Strūžānu kultūras nama vadītāja

Autores foto

IMG_20200919_140847IMG_20200919_140917 IMG_20200919_140943 IMG_20200919_141032 IMG-20200922-WA0006 IMG-20200922-WA0013

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0