Sporto visi!

Publicēts 21.10.2020

Čornajas pagasta jauniešu centrs “HORIZONTS” realizēja “Rāznas nacionālā parka biedrības” finansēto inventāra projektu “Sporto visi!”. Projekta ietvaros tika iegādāti astoņi badmintona komplekti ar tīklu un līnijām, kā arī 16 nūjošanas nūjas. Projekta mērķis ir popularizēt aktīvu brīvā laika pavadīšanu visām vecuma grupām ar distancēšanās iespējām.

Projekta mērķis ir arī attīstīt badmintona sporta veidu jauniešu vidū, jo citviet pasaulē šī spēle ir guvusi lielu popularitāti un tiek rīkotas sacensības gan individuāli, gan komandās pa divi. Tā ir iespēja gan jauniešiem sacensties savā starpā, gan vecākiem ar bērniem kopā pavadīt savu brīvo laiku. Tāpēc badmintona nūjas speciāli ir izvēlētas divos garumos, lai ir piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Savukārt nūjošana visās vecuma grupās mūsdienās iegūst arvien lielāku popularitāti, tāpēc plānots rīkot nūjošanas pasākumus gar Rāznas ezeru, lai fiziskās aktivitātes vairo prieku gan lieliem, gan maziem. Ja tev negribas skriet, tad nūjošana ir labākais skriešanas aizstājējs.

Šie abi sporta veidi ir unikāli, jo var sportot visi. Iegādātais inventārs ļaus attīstīt jaunus sporta veidus Rēzeknes novadā.

Teksts un foto – Sarmīte Broliša, Čornajas pagasta jaunatnes lietu speciāliste

IMG_20201016_170817 IMG_20201016_173921

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0