Sniegs konsultācijas par iespēju pieteikties platību maksājumiem

Publicēts 01.04.2019

Šogad pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu, varēs no šī gada 10.aprīļa līdz 22.maijam. Lai sniegtu visu nepieciešamo atbalstu lauksaimniekiem, Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde (LAD ALRLP), attiecīgi pielikumā esošajam izbraukumu grafikam, pagastos sniegs klātienē konsultācijas un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski. Ierodoties uz konsultāciju, klientam jāņem līdzi EPS lietotājvārds un parole.

Plānotais konsultāciju sākums plkst. 9:00.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā tālrunis 62602067.

Baiba Bikovska,  Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas klientu apkalpošanas speciāliste

Konsultāciju grafiks

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0