Seminārs vietējās produkcijas noieta tirgus paplašināšanai

Publicēts 23.02.2015

Veikalu tīkls “top!” sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Tālākizglītības nodaļu Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros organizē izglītojošu bezmaksas semināru “Vietējās produkcijas noieta tirgus paplašināšana”. Seminārs notiks šā gada 27. februārī plkst. 11:00, Dārzu ielā 7a, Rēzeknē, SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja ēkā.

Seminārs tiek organizēts ar mērķi paplašināt vietējās pārtikas produkcijas noieta tirgu un veicināt vietējo lauksaimniecības produkcijas ražotāju un veikalu tīkla “top!” sadarbību.

Semināra ietvaros veikalu tīkla “top!” pārstāvji informēs lauksaimniekus par sadarbības pamatprincipiem, par loģistikas iespējām, mārketinga aktivitātēm, piedāvātā produkta reklāmu. Pasākumā pārtikas produktu ražotāji saņems praktiskus padomus par iespējām veiksmīgi realizēt savu produkciju veikalos, komunikācijas veidošanu ar tirgotājiem, preču piedāvājuma sagatavošanu, galvenajām prasībām, kas jāņem vērā, ja zemnieks vēlas savu produkciju piedāvāt veikaliem.

Savukārt SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja Guna Šulce pastāstīs par pārtikas kvalitātes shēmām Latvijā un SIA „Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ogres biroja vadītājs Gints Briežkalns semināra apmeklētājus informēs par normatīvā regulējuma prasībām, kādas nepieciešams ievērot, lai savu saražoto produkciju varētu realizēt.

Semināram jāpiesakās Valsts Lauku tīkla mājaslapā (www.laukutikls.lv) vai pa tālruni 64625254, 28373688.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0