Seminārs par sējumu apdrošināšanu, augu aizsardzības līdzekļu lietošanu un finansēšanas iespējām saimniecību attīstībai

Publicēts 17.02.2016

“Syngenta” sadarbībā ar SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroju, LPKS LATRAPS un “Nordea Bank AB” Latvijas filiāli, klientu apkalpošanas centru “Rēzekne” šā gada 19. februārī plkst. 10:00 Dārzu ielā 7a, Rēzeknē rīko bezmaksas semināru par lauksaimniekiem aktuāliem jautājumiem.

Semināra laikā LPKS LATRAPS pārstāvis informēs par sējumu apdrošināšanas iespējām, “Syngenta” pārstāvis dalīsies pieredzē par augu aizsardzības līdzekļu lietošanas risinājumiem laukaugu sējumos un informēs par aktualitātēm augu aizsardzības līdzekļu lietošanā 2016. gada sezonā, savukārt Nordea bankas pārstāvis pastāstīs par sadarbības un finansēšanas iespējām saimniecību attīstībai. Visi interesenti laipni aicināti!

Semināra programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0