Seminārs Latgales zemniekiem par Lauku atbalsta dienesta aktualitātēm

Publicēts 20.03.2018

Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes zālē (35.kab.), Brāļu Skrindu ielā 11, Rēzeknē, 9.aprīlī notiks seminārs lauksaimniekiem par Lauku atbalsta dienesta darba aktualitātēm. Galvenās semināra tēmas: tiešo platībmaksājumu aktualitātes 2018. gadā (izmaiņas zaļināšanas nosacījumos, jaunie ainavu elementi u.c.), investīciju pasākumi (klientu biežāk pieļautās kļūdas, īstenojot projektus), atbildes uz klientus interesējošiem jautājumiem u.c.  Semināra sākums plkst.11.00.

Semināra noslēgumā savu prezentāciju par aktualitātēm sniegs AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”.

Lai apzinātu interesentu skaitu, lūdzam par dalību seminārā informēt Austrumlatgales RLP Klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 66956063 vai 64605826.

Ilze Stalidzāne,
Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas vadītāja vietniece

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0