Sakstagalā uzstādīti āra trenažieri

Publicēts 13.10.2014

Aktīvās atpūtas un sporta biedrība „AZOTE” realizējusi Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektu Nr. 13-01-LL23-L413201-000041 pasākumā „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veidošana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”. Projekts iesniegts biedrības „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” attīstības stratēģijas rīcībā „Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem”.

Biedrība „AZOTE”, kas rosās Sakstagala pagastā, maijā īstenoja ELFLA projektu „Āra vingrošanas trenažieru iegāde un uzstādīšana Sakstagalā”. Projekta mērķis bija nodrošināt bērniem un jauniešiem piemērotus apstākļus aktīvai atpūtai un izklaidēm svaigā gaisā, kas savukārt veicinās jaunās paaudzes fizisko un garīgo attīstību, kā arī rosinās izpratni par sportisko aktivitāšu lietderību.

Iekārtas ir piemērotas vairākām vecuma grupām, bet īpaši noderīgas aktīviem pusaudžu vecuma bērniem. Bērniem un jauniešiem vakaros un brīvdienās turpmāk būs iespēja aktīvi un veselīgi atpūsties svaigā gaisā, nevis palikt mājās, spēlējot datorspēles, skatoties televizoru un citādi mazkustīgi un nelietderīgi pavadot laiku.

Projekts „Āra trenažieru iegāde un uzstādīšana Sakstagalā” lieliski papildināja jau esošās sporta un aktīva laika pavadīšanas iespējas, jo blakus atrodas futbola, volejbola laukums, bērnu spēļu laukums. Āra trenažieri par brīvu ir pieejami Sakstagala pagasta bērniem un jauniešiem.

Projekta kopējās izmaksas – EUR 10 759.84
Līdzfinansējums projektam – EUR 1075.98

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0