Sakstagala pagasta Uļjanovā realizēts projekts “Bērnu smaids”

Publicēts 05.10.2018

2018. gada jūlija beigās noslēdzās darbs pie Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” biedrības “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludinātā projekta Nr. 17-01-AL15-A019.2202-000062 “Bērnu rotaļu laukuma “Bērnu smaids” izveide”. Projekta publiskais finansējums bija 6119,99 EUR.

Projekta ietvaros Sakstagala pagasta Uļjanovas pirmsskolas izglītības iestādes “Skudriņa” teritorijā tika ierīkots jauns rotaļu laukums, uzstādot šķēršļu tiltu, rotaļu namiņu ar skaitļiem, rotaļu pilsētiņu, trīsvietīgas šūpoles ar sēdekļiem un atsperšūpoles. Bērnu rotaļu laukuma konstrukcijas izgatavoja un uzstādīja SIA “MK Dizains”. Tā kā līdz šim pirmsskolas izglītības iestādes “Skudriņa” teritorijā nebija mūsdienīga bērnu rotaļu laukuma, tad projekta ietvaros uzstādītās konstrukcijas, kas izgatavotas no drošiem, kvalitatīviem un krāsainiem materiāliem, nodrošina un sekmē bērnu fantāzijas pasaules attīstību, kas ir aizraujoša, nesamākslota, kurā valdīs nemitīga kustība un aizraujošas rotaļas. Septembrī, projekta atklāšanas pasākumā, bērnu smaidi, rotaļājoties un izmēģinot jauno laukumu darbībā, liecināja par to, ka mērķis ir sasniegts: pagasta bērniem ir pieejams jauns un moderns rotaļu laukums, kas paver iespēju jaunai, kvalitatīvai un radošai brīva laika pavadīšanai. Tas ir kā lieliska dāvana mazajiem pirmsskolas izglītības iestādes apmeklētājiem jaunajā mācību gadā.

Sakstagala pagasta pārvaldes vadītāja Olga Muravjova

bernu smaids (1032 x 580)

logo1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0