Rogovkā sporto gan lieli, gan mazi

Publicēts 16.10.2018

13. oktobrī Rogovkā notika biedrības “Rogovkīši “ organizētās sacensības galda tenisā, novusā un šautriņu mešanā. Kaut arī oktobra sestdiena ar savu silto un krāšņo zelta rudeni daudzus vilināja atpūsties pie dabas, tomēr vairāk kā 20 šo sporta veidu cienītāji ieradās Nautrēnu vidusskolā, lai cīnītos par medaļām un balvām. Galda tenisā un novusā sportisti tika sadalīti divās vecuma grupās un atsevišķi: meitenes un zēni, dāmas un kungi. Šautriņu mešanā gan mērojās savā starpā sievietes un savā starpā vīrieši.

Sacensībās tika izmantots sporta inventārs, kas iegādāts par projekta “Kustēsimies kopā” līdzekļiem par 4559,90 EUR. Projekts īstenots Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atklātā projektu iesniegumu konkursā Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”.

Sacensības veiksmīgas bija Dinai Sjomkānei, kura visos trijos sporta veidos ieguva godalgas: šautriņu mešanā 1. vieta, novusā 2. vieta un galda tenisā 3. vieta. Tāpat arī starti izdevās Mārītei Zubko, kura galda tenisā ierindojās 2. vietā, novusā 3. vietā un šautriņu mešanā 3. vietā. Daudzi sacensību dalībnieki izcīnīja pa divām godalgām: Leonida Obrumane ieguva 1. vietu gan galda tenisā, gan novusā, Kristiāns Augstkalns- 1. vietu galda tenisā un 1. vietu novusā, Atis Vigulis - 2. vietu novusā un 3. vietu šautriņu mešanā, Oskars Ivulāns- 2. vietu galda tenisā un 2. vietu šautriņu mešanā, Matīss Gorsāns- 2. vietu novusā un 3. vietu galda tenisā, Agija Vonoga 1. vietu galda tenisā un 1. vietu novusā, Rūta Vonoga 2. vietu galda tenisā un 2. vietu novusā, Marta Brokāne- 3. vietu galda tenisā un 3. vietu novusā. Dainis Čudars uz Kaunatu aizveda arī divas medaļas – 1. vieta galda tenisā un 3. vieta novusā. Pa vienai godalgai ieguva Staņislavs Rancāns (1. vieta novusā), Dagnis Caunišs (1. vieta šautriņu mešanā), Ritvars Berns (2. vieta galda tenisā), Inga Vigule (2. vieta šautriņu mešanā), Reinis Gorsāns (3. vieta novusā), Aigars Augstkalns (3. vieta galda tenisā).

Paldies visiem sacensību dalībniekiem un galvenajam tiesnesim Oļegam Žukovam!

Biedrības “Rogovkīši” valdes locekle Marija Mazure

Foto: Ritvars Berns

logotipi

bilde DSC_0052 DSC_0055 DSC_0079 DSC_0083 DSC_0104

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0