Rēzeknes reģiona lauku sieviešu biedrība (RRLSB) „Sidrabrasa” īstenos projektu ”Zini un dari”

Publicēts 23.09.2020

Rēzeknes reģiona lauku sieviešu biedrība (RRLSB) „Sidrabrasa” no 6. oktobra līdz pat 2020. gada beigām īstenos projektu “Zini un dari”. Projekts saņēmis finansējumu Dienvidlatgales NVO atbalsta centra Kopienu iniciatīvu projektu konkursā “Darbīgās kopienas Latgalē 2020-2021”.

Projektā aicinātas piedalīties Rēzeknes un Viļānu novadu sievietes, kuras ir skārusi dīkstāve, bezdarbs vai citas sadzīves problēmas Covid-19 izolācijas periodā. Projekta aktivitātes notiks mācību centra “Austrumi” telpās Nikodema Rancāna ielā Nr. 37, Rēzeknē.

Projekta ietvaros notiks pieci apmācību semināri, kur izzināsim sevi, mācīsimies apzināties situāciju valstī, orientēties masu mediju un sociālo tīklu informācijā, lai atšķirtu, kas nāk mūsu veselībai par labu, kas ne. Apmācību tēmas:

  • Emocionālā līdzsvara atgūšana sievietes dzīvē;
  • Dzīves kvalitāte, tās galvenie stūrakmeņi;
  • Dabas dziedinošais spēks mūsu iekšējam līdzsvaram;
  • Sievietes lomas apzināšana;
  • Bailes un mīlestība;

Katra semināra laikā plānota praktiska nodarbība, kurā darām kaut ko jaunu, ko nekad neesam darījuši, bet projekta noslēgumā daļu sagatavoto darbiņu ziedosim labdarībai, jo RRLSB „Sidrabrasa” jau piekto gadu tiek īstenota tradīcija apciemot vientuļos un slimos pensionārus, sagādājot tiem kaut nelielu prieku Ziemassvētkos. Dāvināšanas prieks ir labs pamats nākamā biznesa attīstībai. Nodarbībās paredzēts:

  • lietotu vīriešu kreklu pārtapšana jaunos izstrādājumos (vadīs dizainere Velga Krukovska)
  • pet pudeļu materiāla izmantošana rotaslietu darināšanai
  • konfekšu pušķu izgatavošana
  • tapošanas pamatu apgūšana
  • dekoratīvo iepakojuma maisiņu sagatavošana.

Pieteikties var, aizpildot atlases anketu šeit, rakstot uz e-pastu anitamatisane@inbox.lv vai zvanot pa tālruni 29678406

Dienvidlatgales NVO atbalsta centra projekts “Darbīgās kopienas Latgalē 2020-2021” tapis sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement” programmas ietvaros. Vairāk par British Council darbību Latvijā meklē www.britishcouncil.lv

Uzzini vairāk par DNVOAC aktivitātēm šeit: www.facebook.com/DNVOAC

 

Projekta „Zini un dari” vadītāja Anita Matisane

logo_sem

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0