Rēzeknes novada uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar Baltkrievijas uzņēmējiem

Publicēts 07.02.2020
Foto no interneta resursiem

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) sadarbībā ar Daugavpils uzņēmēju klubu ANCHOR šī gada 21. februārī Daugavpilī uzņem Baltkrievijas republikas Vitebskas apgabala uzņēmēju delegāciju.

Pasākuma ietvaros plānotas reģiona investīciju iespēju prezentācijas, Baltkrievijas uzņēmumu prezentācijas, tikšanās ar Latvijas puses uzņēmumiem, kuri izrādīs interesi sadarbībā un kontaktu dibināšanā.

Pasākuma norises vieta un laiks:

Daugavpils, Daugavpils latviešu kultūras centrs (LLKC) 3.st, Rīgas iela 22, plkst. 10:00 – 15:00.

Dalība pasākumā ir bez maksas, iepriekšēja reģistrācija obligāta.

Reģistrācijas saite - https://forms.gle/cHRiJqy6GUv7peMU9

Latgales plānošanas reģions

Baltkrievijas uzņēmēju tirdzniecības misijas programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0