Rēzeknē notiks mentoringa programmas informatīvais seminārs

Publicēts 15.05.2014

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir sākusi pieteikšanos bezmaksas mentoringa programmai, kurā topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu. Šā gada 20. maijā plkst. 10.00 Rēzeknes Biznesa inkubatorā „Ideju Viesnīca”, Maskavas ielā 22, Rēzeknē, notiks informatīvs seminārs, kura laikā interesenti tiks iepazīstināti ar mentoringa programmas plānotajām aktivitātēm un norisi. Uz informatīvo semināru aicināti pieredzes pārņēmēji – topošie un jaunie uzņēmēji, kā arī mentori – pieredzējušie uzņēmēji.
Pasākuma laikā interesentiem būs iespēja dzirdēt iepriekšējo gadu mentoringa dalībnieku pieredzes stāstus, aktuālo informāciju, kā arī iepazīties ar iespējamiem mentoriem un pieredzes pārņēmējiem.
LIAA mentoringa programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, nodrošinot kvalitatīvus un individuāli pielāgotus mentoringa pakalpojumus jaunajiem uzņēmējdarbības uzsācējiem. Pieredzējušie uzņēmēji šajā programmā kļūs par mentoriem jaunajiem uzņēmējiem, tādējādi nodrošinot, ka abas puses iegūst ko jaunu: mentoriem būs iespēja dalīties savā pieredzē, savukārt pieredzes pārņēmējiem būs iespēja pilnveidoties pašiem un attīstīt savu uzņēmumu.
Dalībai mentoringa programmā var pieteikties:
• pieredzes pārņēmēji – jaunie uzņēmēji (uzņēmums nav vecāks par 5 gadiem), aizpildot pieredzes pārņēmēja pieteikumu
• mentori – pieredzējušie uzņēmēji (ne mazāk kā 5 gadu pieredze uzņēmējdarbībā), aizpildot mentora pieteikumu
2014. gadā tiks realizētas divas mentoringa programmas, kas norisināsies līdz oktobrim. Pirmajai programmai interesenti aicināti pieteikties līdz 23. maijam, aizpildot elektronisko pieteikumu https://www.facebook.com/MentoringaProgramma vai www.turiba.lv.

Mentoringa programma tiek īstenota LIAA realizētās „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0