Realizēts ELFLA projekts “Tautas tērpu iegāde Maltas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam “Rutuļi””

Publicēts 17.07.2018

Pateicoties „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” rīkotajam projektu konkursam Maltas pagastā tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansēts projekts Nr.17-01-AL15-A019.2202-000043 “Tautas tērpu iegāde Maltas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam “Rutuļi””.

Par projekta finansējumu tika iegādāti tērpi vīriešiem- lina krekli (10 gab.), vestes ar austo priekšpusi (10 gab.), vilnas bikses (10 gab.), vilnas mēteļi (10 gab.), kā arī tērpi sievietēm – lina blūzes ar izšuvumiem (10 gab.), vilnas vestes (10 gab.) un lina galvas auti ar mežģīnes apdari (10 gab.).

Realizējot projektu, tiks pilnveidota vidējās paaudzes deju kolektīva “Rutuļi” radošā izaugsme, kas veicinās tradicionālās kultūras mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu, kā arī iedzīvotāju iniciatīvu īstenošanu.

Projekta kopējās izmaksas ir 5 000 EUR. No tām 4 320 EUR – ELFLA publiskais finansējums un 680 EUR- Maltas pagasta pārvaldes finansējums.

Projektu koordinatore Irina Orlovska, tālr. 64634368

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0