Realizēts ELFLA projekts “Apgaismojuma nodrošinājums pasākumu kvalitātes uzlabošanai Maltas kultūras namā”

Publicēts 27.07.2018

Pateicoties „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” rīkotajam projektu konkursam Maltas pagastā tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansēts projekts Nr.17-01-AL15-A019.2202-000061 “Apgaismojuma nodrošinājums pasākumu kvalitātes uzlabošanai Maltas kultūras namā”.

Pateicoties projektam Maltas kultūras nama zāle tika nodrošināta ar jaunu apgaismojuma sistēmu. Tika iegādātas un uzstādītas zāles priekšgaismu stangas un skatuves stangas, kā arī 8 stara prožektori, gaismu regulēšanas Dimmeris un gaismu vadības pults. Tas viss ļaus vizuāli vieglāk un patīkamāk uztvert uz skatuves notiekošo.

Nodrošinot Maltas kultūras nama zālei pienācīgu apgaismojuma sistēmu, turpmāk tiks piedāvāta kvalitatīvāka dažādu koncertu, festivālu un citu pasākumu norise, kā arī sniegta iespēja radoši izpausties mākslinieciskiem kolektīviem.

Jauns aprīkojums būs pieejams Rēzeknes novada iedzīvotājiem, kā arī citu novadu, pilsētu un sadarbības projektu ietvaros citu valstu iedzīvotājiem.

Projekta kopējās izmaksas sastāda 6 977,76 EUR. No tām 4 486,92 EUR – ELFLA publiskais finansējums un 2 490,84 EUR – pašvaldības finansējums.

 

Projektu koordinatore Irina Orlovska, tālr. 64634368

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

logo

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0