Rāznas nacionālā parka biedrība sveic LR proklamēšanas 102. gadadienā!

Publicēts 19.11.2020

RNPB 4Rāznas nacionālā parka biedrība sveic Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā!

Rāznas nacionālā parka biedrība sveic Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, pasniedzot apbalvojumus ar nosaukumu “Pagasta lepnums” sešiem Kaunatas pagasta iedzīvotājiem par nozīmīgu ieguldījumu pagasta dzīvē, sasniegumiem pagasta tēla veidošanā vai popularizēšanā.

Rāznas nacionālā parka biedrības apbalvojumu “Pagasta lepnums” saņem Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotāji

  • Edgars Paškovs (Čornajas pagasts)
  • Alīna Gendele (Kaunatas pagasts)
  • Jekaterina Itkača (Mākoņkalna pagasts)
  • Nadežda Cvetkova (Griškānu pagasts)
  • Jāzeps Selickis (Stoļerovas pagasts)
  • Marija Rukmane (Kaunatas pagasts)

Sirsnīgi sveicam ikvienu Latvijas valsts Proklamēšanas dienā! Novēlam katram izbaudīt skaistos svētkus, priecāties par mūsu mazo un mīļo Latviju! Pats galvenais – novērtēt ģimeni un cilvēkus sev apkārt, atcerēties par viņiem katru dienu, ne tikai svētkos, jo mēs jau esam tie, kas veido mūsu valsti.

Rāznas nacionālā parka biedrība

RNPB 5

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0